همه -اکثرهم- به طرز شرم آوری خفه هستند و جماعت عظیمی از جناب ع.ا.ه.ر.ب  گرفته تا روزنامه های زنجیره ای با میدان داری دولت و همراهی ع.ل و آتش بیاری صدا و سیما و خیلی های دیگه هر صدای مخالف و منتقدی نسبت به مذاکرات هسته ای را خفه می کنند که مبادا مردم متوجه نشوند چه کلاهی دارد سرشان می رود و چطور با «فریبکاری بزرگ»، «شکست ننگین» را به اسم «پیروزی تاریخی» می خواهند به خورد مردم بدهند و مذاکرات سراسر باخت را به بازی موهوم برد-برد فوتبال تشبیه کنند.

هفته نامه 9 دی توقیف شد

روز گذشته (دوشنبه 12 مردادماه) هفته نامه 9 دی به دلیل انتقاد از توافقنامه هسته ای که هنوز مراحل قانونی را طی نکرده توقیف شد و امروز BBC به منظور تهیه گزارش درباره توافق هسته ای مجوز فعالیت دریافت کرد!!!

العاقل یکفیه الاشاره ...   این همه سانسور و خفقان و دروغگویی برای چیست؟ تهدید روحانی نسبت به هر گونه انتقاد درست بعد از اعلام جمع بندی مذاکرات وین برای چه بود؟  جز این است که حقیقتی را کتمان و واقعیتی را وارونه می کنند!؟

هفته نامه 9 دی توقیف شد


ایها الناس !  ما که متن توافقنامه را خواندیم احدی از ادعاهای آقایان و تیم مذاکره کننده درمورد داده ها و ستاده های مذاکرات و آنچه که از دست داده ایم در برابر آنچه ممکن است به دست بیاوریم درست نیست.  یا لااقل ما ندیدیم.  شما متن توافقنامه ای که خود آقایان ارائه کرده اند را بخونید و قضاوت کنید.

ایها الناس ! اگر کسی یک مورد از خطوط قرمز را پیدا کرد که در این مذاکرات نقض نشده بود اعلام کند بنده درب این وبلاگ را تخته کنم و ببندم.


یک عده ای ضعیف النفس و خداناباور می خواهند با توافق هسته ای از مشکلات اقتصادی موجود فرار کنند و نجات یابند غافل از اینکه درد و درمان جای دیگری است و خود را از چاله به چاه می اندازند. بنده نمیگویم ما الان دقیقا گرفتار شعب ابیطالب یا جنگ بدر و احزاب هستیم اما اگر خدا و قرآن را باور نداریم لااقل کمی به تاریخ ایمان بیاوریم.


مطلب اظهر من الشمس است اما هنوز یک عده ای از دوستان ما، یک عده ای از افراد خوش قلب، افراد خوش نیت
نشسته اند ببینند داستان به کجا می رسد و رهبری چه واکنشی نشان می دهد و چه حکمی صادر می کند.
یک نفر نیست که بگوید بدبخت ِ ساده لوح
ِ مقدس مآب! هدف اصلی خود رهبری است.
رهبری تا کی باید جور بی عرضگی و کج روی و کم کاری و ندانم کاری ما و آقایان را بدهد؟  چرا بایستی کارها طوری پیش برود که رهبری مجبور به مداخله شود و مستقیما اقدام کند؟
صدای «أین عمار!؟» رهبری هنوز طنین انداز است و یک عده ای همچنان خود را به خواب زده اند.

رهبری گفت اصلا به طرف مقابل خوشبین نیستم اما این مذاکرات هم تجربه ای است علاوه بر تجربه های (ناموفق) قبلی.  همون تجربه هایی که نمونه اش در دولت خاتمی رخ دادند و آقایان همه چیز و تعلیق کردند و کاملا عقب نشینی کردند اما در مقابل، مدال «محور شرارت» رو دریافت کردند و با تشدید تحریم ها مواجه شدند. و از طرف دیگه اسرار نظامی و اطلاعات محرمانه کشور را در اختیار دشمن قرار دادند و نزدیک بود که با حمله نظامی نیز مواجه شویم. جالب اینجاست همین جناب روحانی در گفتگوی ویژه خبری در زمان تبلیغات ریاست جمهوری تعلیق فعالیت های هسته ای در زمان خاتمی را به کلی انکار کرد اما می بینیم همان اشتباهات گذشته مجددا تکرار شده است و باز بر همان راه خطای آزموده شده اصرار می کنند.

رهبری گفت چاره کار در ژنو و لوزان و نیویورک نیست.
رهبری گفت باید بر توان داخلی تکیه کنیم و اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کرد و بارها مورد تاکید قرار داد.
رهبری گفت طرف مقابل حقه باز است و -حسب سابقه ای که از آنها سراغ داریم- خطوط قرمز را تبیین کرد و مورد تاکید قرار داد.

رهبری گفت مطلب مخفی با مردم نداریم توافقنامه را منتشر کنید تا مردم بدانند.
اما وزارت خارجه تا کنون از ارائه ترجمه رسمی متن توافقنامه خودداری کرده و سه بار متن ترجمه به دلیل اغلاط و اشکالات فراوان از مجلس برگشت خورده است تا جاییکه که به جای ارائه ترجمه رسمی گفتند لزومی ندارد توافقنامه به تایید مجلس برسد!

هفته نامه 9 دی توقیف شد


متن توافقنامه -ولو با ترجمه غیر رسمی، ولو با پنهان کردن حرفهای محرمانه و پشت پرده- در دسترس است، سخنان صریح رهبری هم در دسترس است، تناقض گویی ها و گفتار و رفتار دولت هم در دسترس است ......   یک عده چه منتظر نشسته اند و منتظر چه رویداد عجیبی هستند و حجت چگونه باید تمام شود؟


از نظر بنده مذاکراتی که دولت انجام داده از هر جهت که نگاه می کنم تماما  باخت است....
اولا که مدت زیادی قریب نصف عمر این دولت را به امید سراب هدر داده و فرصت سوزی کرده اند و کشور را به عقب برده اند.
ثانیا ماحصل مذاکرات هیچ دستاوردی نداشته و خروار خروار امتیاز داده و حتی مثقال مثقال امتیاز به دست نیاورده اند.
ثالثا اگر توافقات تصویب و عملی شود -ضمن اینکه هیچ دستاوردی برای کشور ندارد- یه حربه تبلیغاتی و یک ابزار توجیه برای حیات یک جریان خودباخته و شکست خورده است و اگر توافقات به تصویب نرسد و عملی نگردد دستاویزی برای حمله به رهبری و نیروهای دلسوز کشور و انقلاب است که ما موفق شده بودیم اما اینها نگذاشتند.
رابعا بخوانید تحلیل دکتر عباسی را.

خامسا حرف در این باب زیاد است.


پی نوشت:
- وقتی روحانی رییس جمهور شد شاید تا حدود یک هفته از شدت ناراحتی و پریشان خاطری که داشتم کسی از خانواده و دوستان و همکاران نمی توانست با بنده حرفی بزند.
و گفتم طلسم ریاست جمهوری های دو دوره ای و متوالی در این دولت خواهد شکست.
- بنده می ترسم از آن ملبسی که عمامه اش را بردارد و کلاه اجنبی بر سرش بگذارند تا «دکتر» خطابش کنند.

- دوستی در مراسمات ایام فاطمیه می گفت کار اهل بیت علیهم السلام زمین نمی ماند، این خود ما هستیم که التماس می کنیم بتوانیم گوشه ای از کار را در دست بگیریم و انجام وظیفه کنیم. این یک باور قلبی و صریح قرآنی است.  چه متن تهیه‌شده در مذاکرات تصویب بشود و چه نشود...

- امام علی (علیه السلام) : هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن بیدار می شود.